Про доставку та оплату

Доставка і оплата


Доставка по Україні здійснюється:

Ø  ТК «Нова пошта» протягом 1-2 робочих днів від моменту оплати замовлення. При покупці на суму від 1300 грн і повній передоплаті доставка ТК Нова Пошта БЕЗКОШТОВНА. При покупці на суму до 1000 грн доставку сплачує покупець. Вартість доставки залежить від тарифів транспортної компанії.

 

Ø  ТК «Укрпошта» протягом 1-2 робочих днів від моменту оплати замовлення. При покупці на суму від 1000 грн і повній передоплаті доставка Укрпоштою БЕЗКОШТОВНА. При покупці на суму до 700 грн вартість доставки становить 20-25 грн (додається до вартості замовлення).

 

Ø  ТК «Делівері» протягом 1-2 робочих днів від моменту оплати замовлення. При покупці на суму від 1300 грн і повній передоплаті доставка ТК Делівері  БЕЗКОШТОВНА. При покупці на суму до 1000 грн доставку сплачує покупець. Вартість доставки залежить від тарифів транспортної компанії.

 

Ø  ТК «Ін-Тайм» протягом 1-2 робочих днів від моменту оплати замовлення. При покупці на суму від 1300 грн і повній передоплаті доставка ТК Інтайм  БЕЗКОШТОВНА. При покупці на суму до 1000 грн доставку сплачує покупець. Вартість доставки залежить від тарифів транспортної компанії.

 

 

 

Ми працюємо по повній та частковій передоплаті


-   Повна 100% передоплата. Після підтвердження замовлення Вам буде надіслано реквізити для оплати. Оплата здійснюється на карту Приватбанку.

-      Часткова передоплата.  Часткова передоплата здійснюється у розмірі 20% від суми замовлення. Решта оплачується при отриманні товару (наложенний платіж).    Просимо звернути увагу, що після того, як Ви отримали від нас реквізити на оплату, товар, на який Ви оформили замовлення очікує оплати протягом 2-х діб. Після цього замовлення анулюється. Для його відновлення потрібно знову оформити замовлення. 

 

 

-           

 

 

 

 

Limpopo Land © 2019
Tools4Shop.pro